piątek, 22 stycznia 2010

Share some candy.

Marit Larsen - If A Song Could Get Me You
 Share some candy to strona na której znajdziemy wiele ciekawych i kreatywnych rzeczy z pogranicza sztuki, fotografii, ilustracji, package designu itp, itd. Wspaniałe miejsce do czerpania inspiracji. Ja osobiście uwielbiam podglądać czyjeś miejsca pracy, mieszkanka i kawiarnie, więc znalazłem również coś dla siebie. Mianowicie chodzi o cykl Workspaces, który gorąco polecam. Bohaterami tej serii są miejsca pracy ilustratorów i grafików, równie kreatywne, kolorowe i zwariowane, co ich prace. Tak więc podtrzymując wątek Creative Places, obadajcie. Smacznego.

http://www.sharesomecandy.com/workspaces.html

4 komentarze:

 1. Świetna stronka i bogata zawartość.

  Kilka genialnych serwisów, które warto mieć w swoich zakładkach o podobnej tematyce:

  http://ffffound.com/ - przeróżne obrazki znalezione w różnych miejscach :)

  http://web.vivee.info/ - wybrane designy ciekawszych stronek, warto przejrzeć bo można odnaleźć na nowo inspirację

  http://www.designmeltdown.com/ - to dzisiaj wyszperałem i tak bogatego, tak rzetelnie pogrupowanego katalogu stron pod kątem designu jeszcze nie spotkałem :D polecam

  Oczywiście nie są to miejsca do czerpania inspiracji, miejsca pracy, mieszkania ani nawet kawiarnie, ale te podane stronki też mają swój urok, też przedstawiają pewną wizję i kryją w sobie ideologie autora. Przenikając przez taką stronę, rozumując schematy możemy zrozumieć barwny świat i spojrzeć na własny projekt cudzymi oczyma i to ulepszyć :D

  Pozdro i pisz częściej

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za komentarz! Ffffound i web.vivee.info już od dawna goszczą w moich zakładkach, można wręcz powiedzieć, że się zadomowiły. Dziękuję zatem za designmeltdown, dużo, dużo tam ; )
  Pisać\wrzucać\udostępniać\polecać\udzielać będę więcej, jak tylko skończy się sesja ; ) Pozdro.

  OdpowiedzUsuń
 3. Share some candy znam i lubię. Poleciłabym też www.graphic-exchange.com. A co do zamiłowania do oglądania miejsc pracy, czy mieszkań, to czymś w podobnym klimacie może być grupa Flickr "What's in your bag?", coś jakby: pokaż mi co masz w torebce, a powiem ci kim jesteś :)

  OdpowiedzUsuń
 4. dzięki! świetne! obczaję dokładniej, przy chwili wolnego ; )

  OdpowiedzUsuń